Nisan 20, 2020

Narenciye ürünleri fidan aşamasından başlayıp raflarda yerini alana kadar birçok işlem görmektedir. Fakat bu işlemlerin hiçbirinde ürün ile direkt temasta bulunulmamakta ürün sağlığına oldukça dikkat edilmektedir. Ürünün başlangıç aşaması olan narenciye fidanı; ürünün kalitesini, özelliklerini ve talep edilebilirliği hakkında oldukça etkilidir. Ürünler genel özelliklerine bağlı olarak ılıman iklimlerde yetişmektedirler. Soğuk veya aşrı sıcak iklimler için uygun ürünler değillerdir. Siparişlerinizde ürün özelliklerini göz önünde bulundurmak gerekir.

Ürünler genel itibari ile tüp kök yöntemi ile satışa sunulmaktadır. Bu yüzden narenciye fidanları fiyatları artış gösterse de, hasat zamanı maliyeti sıfırlayarak kara geçebileceğiniz bir üretim imkânı sunmaktadır. Ev içinde de yetiştirilmesi mümkün olan narenciye için neredeyse hiçbir maliyet gerekmemektedir. Sadece ürün özelliklerine uygun ebatlarda saksı seçimi yapmak yeterli olacaktır. Ayrıca ev veya ofis alanlarının ferah bir ortama kavuşmasını sağlamaktadır.

Narenciye Fidan Fiyatları

Narenciye fidan fiyatları piyasa rekabet şartlarına göre belirlenmektedir. Rekabet piyasalarının hâkim olduğu alanlarda fiyatların düştüğü kalitenin ise arttığı gözlemlenmiştir. Bu yüzden müşteriye en kaliteli ürün en uygun fiyattan sunulmuştur.

Denizli narenciye fidan yetiştiricileri ile irtibata geçerek fiyatlar hakkında bilgi alabilir ve üretim hakkında yardım talep edebilirsiniz. Üretim aşamasında herhangi bir sorun ile karşılaşmanız ve gelişim sürecinin anormal şekilde ilerlemesi durumunda firma ile iletişime geçerek yardım talep edebilirsiniz. Ürünler genel olarak tüp kök olarak müşteriye sunulduğu için fidanlarda bozulma veya kuruma meydana gelmez.