Nisan 20, 2020

Kahramanmaraş zeytincilik toptan ve perakende yapmış olduğu fidan satışları sayesinde zeytin üretiminde başarılı sonuçlar elde edebilmenizi kolaylaştırmıştır. Birbirinden farklı zeytinleri kolaylıkla üretebilmeniz için geliştirilen zeytin fidanları sayesinde kendinize ait bir zeytin işletmeciliğinin sahibi dahi olabilirsiniz. Mavi ve sarı sertifikalara sahip zeytin fidanları farklı tatlara sahip zeytinler elde edebilmenizi sağlayacaktır.

Asit oranı yüksek olmayan ve bunun yanı sıra yağ oranı yüksek tutulan zeytinler sayesinde oldukça canlı ve parlak yapılara sahip olan zeytinler elde edebilirsiniz. Zeytinlerin sağlıklı yapısı ve mükemmel tatları ilerleyen zamanlarda daha fazla kazanç elde edebilmenizi de kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda zeytin fidanlarının kökleri için gerçekleştirilen asit işlemleri ile sağlıklı fidanlarınızı koruyabilirsiniz.

Zeytin Fidanlarının Özellikleri

Kahramanmaraş zeytincilik birbirinden farklı özelliklere sahip zeytin fidanlarını satın alabileceğiniz bir noktadır. Ürünün özelliklerine ve yetiştirilme tarzına dikkat ederek satın alacağınız fidanlar sayesinde lezzetli ürünler elde edebilirsiniz. Fidanlar arasında en çok tercih edilenlerden biri de Gemlik fidanıdır. Gemlik fidanının kuvvetli yapısının bulunması ve yağ oranının yüksek olması fidana duyulan ilginin artmasını sağlamıştır. Türkiye’de üretilen zeytinler arasında en yüksek orana sahip olan Gemlik zeytini, hem sofrada tüketim için hem de yağ işletmek için kullanılabilir. Garantili satış sayesinde satın aldığınız fidanların sağlıksız yapıda olmamasını sağlarsınız. Seçtiğiniz ürün ile birlikte üretime başlayarak kendi zeytin seranızı oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı fidanlarla farklı ürünler elde ederek gelirinizi yükseltebilirsiniz.