Nisan 20, 2020

Osmaniye Zeytincilik, birbirinden farklı zeytin türlerinin fidanlarının satışını yapmaktadır. Üretilen fidanların çoğu mavi sertifikalı olup Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Ülkemizin birçok bölgesinde yetiştirilebilen zeytin sayesinde zeytinler de zaman içerisinde çeşitlenmiştir. Birbirinden farklı türlerin aşılı fidanları sayesinde dilediğiniz bölgede zeytincilik faaliyetlerine başlayabilirsiniz.

Zeytinlerin işlenmesi ile oluşturulan zeytinyağı ve sabun gibi ürünler sayesinde elde edeceğiniz kazançlarda da artış olacaktır. Bahçenizden toplayacağınız ürünler ile birlikte zeytin ve zeytinyağı satışına başlayabilirsiniz. Her çeşit zeytin fidanları bulabileceğiniz Osmaniye Zeytincilik sayesinde uygun fiyata birbirinden farklı fidanların sahibi olabilirsiniz. Fidanların yanı sıra bu fidanlardan daha fazla verim elde etmek istiyorsanız toprağınız için yararlı olabilecek ürünler de elde edebilirsiniz.

Osmaniye Zeytincilik Zeytin Fidanı Çeşitleri

Osmaniye Zeytincilik birbirinden farklı zeytin fidanları yanı sıra zeytin toprağı için gerekli olan gübre ve asitleri de satın alabileceğiniz bir işletmedir.

Ülkemizde en çok tercih edilen zeytin fidanı gemlik zeytin fidanıdır. Gemlik zeytin fidanı birbirinden farklı ebatlara sahip olabilir. Gemlik zeytin fidanının yanı sıra Osmaniye Zeytincilik’te Edremit, Sarı Ulak ve Arbequina zeytin fidanları da bulunabilmektedir. Kendinize zeytin fidanlarından oluşan bir sera oluşturmak istiyorsanız bu sera için gerekli olan fidanlar da size sunulacaktır. Toprağın yapısına uygun nitelikte olan fidanlar ile birlikte kaliteli ürün sahibi olabilirsiniz. Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürlükleri tarafından denetlenen bu fidanlar ile herhangi bir problem yaşamanız söz konusu dahi olmaz.