Nisan 20, 2020

Osmaniye Zeytincilik, yetiştirmiş olduğu kaliteli zeytin fidanlarını satışa sunarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde zeytin üretiminin gerçekleştirilmesini sağlar. Ürün yelpazesi her geçen gün genişleyen zeytincilik faaliyetleri sayesinde ticaret faaliyetlerinin artış göstermesini sağlamaktadır. Kalite politikası sürekli gelişim olan Osmaniye Zeytincilik sayesinde sağlığınızı koruyarak damak zevkinizi şenlendirebilecek ürünler elde edersiniz.

Üretilen zeytin fidanları lezzetli zeytinler elde ederek bunları işleyebilmeniz için idealdir. İstediğiniz ürünü anında sipariş edebileceğiniz Osmaniye zeytincilik sayesinde uygun fiyatlarla birbirinden farklı niteliklere sahip fidanlar elde edebilirsiniz. Dilerseniz zeytin fidanlarından oluşan bir sera elde edebilmeniz adına da çeşitli fidanlar alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sahip olduğunuz zeytin fidanları sayesinde ürün çeşitliliğinizi artırabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Zeytin Fidanları

Osmaniye Zeytincilik en çok tercih edilen fidanlar hakkında alıcıları da bilgilendirmektedir. Son yıllarda en çok tercih edilen fidanlar arasında Ayvalık ve Gemlik fidanları üst sıralarda yer almaktadır. Ayvalık zeytin fidanı, içerdiği yağ oranı oldukça yüksek olan zeytinlerin üretilmesi için önerilen fidanlar arasında yer almaktadır. Lezzetli yapısı sayesinde zeytincilik faaliyetleri ile uğraşan kişilerin dikkatini çeker. Aynı zamanda bu fidan türü saksı içerisinde de yetiştirilebilir yapıdadır. Gelişiminin hızlı olması nedeni ile üreticiler tarafından sıklıkla tercih edilen Ayvalık zeytin fidanı, Osmaniye Zeytincilik tarafından satışa sunulmaktadır. Fidanı satın aldıktan sonra yapmanız gereken şey onu gölge bir alan yerleştirerek sulama işlemini tamamlamaktır. Fidanların yapısı itibari ile rüzgarsız bir alanda bulunması önerilmektedir.