21 Nis

Sizde bir Zeytin fidanlığı sahibi olmak isterseniz bilmelisiniz ki zeytin emek isteyen bir iştir. İşini ciddiye alarak ve fidanlarında canlı olduğunu bilerek bu işi yapmak gerekir. Biz de işimize ciddiyetle yaklaşıp bu işi yaparken işimize ve doğaya saygı duyuyoruz. Fidanlarımızı yetiştirirken titiz davranıyoruz. Tecrübemiz sayesinde gereken müdahaleyi doğru zamanda yaparak fidanların dayanıklılığını ve verimliliğini artırıyoruz. Siz de bir zeytin fidanı isterseniz yardımcı olmak için daima hazırız. Sizin ve fidanların sağlınıza önem veriyoruz. Fidanlıklarımızdan temin edeceğiniz ürünlerden emin olabilirsiniz. Tüm zeytin fidanlarımız birinci sınıf kalitede ve sertifikalıdır.

Doğru Zeytin Fidanı

Türkiye’de tescilli olarak bulunan 28 farklı zeytin fidanından size uygun olanı temin etmekteyiz. Doğru fidan türünü sizin için seçerken sizin isteğinize, yetiştireceğiniz bölge ve toprak şartlarına göre karar vermekteyiz. Bu sebeple bizim gibi fidanlık işinde tecrübeli uzmanlar ile iletişime geçmeniz önemlidir. Verimi yüksek zeytin fidanlarını sizlerle buluşturmak bizim görevimiz. Bunun için uzun yıllara dayanan tecrübemize ve en güncel olanı yakından izleyerek sürdürdüğümüz teknolojik alt yapımıza güveniyoruz. Siz de fidanlık hizmetinde bize güvenin.

Zeytin Fidanlığında Bir Marka

Biz size en uygun ve en kaliteli hizmeti vermek için her zaman büyüyerek ve gelişerek sizlerin yanında olacağız. Bizi tercih ederek yurt içinde ve yurt dışı pazarında önemli bir yer sahibi olma hedeflerimizde siz de bizimle beraber olabilirsiniz.